İletişim
Ürünler
ferforje yatak-1  Ferforje yataklarımız darbelere karşı dayanıklı üretilmektedir.Paslanmaz özelliğine sahiptir.Deneyimli işçilerimiz tarafından süslemeli desenler işlenip yatak odanızı şık göstericek şekilde tasarlanır.Farklı renkleriyle evinize ayrı bir hava katar.Fiyat açısından bütçeye uygundur. ferforje yatak,ferfoje yataklar,ferforje yatakları,ferforje yatağı,ferforje yatak fiyatı,
ferforje yatak-2 Ferforje fransız kökenli olan ferforge kelimesinden gelmektedir.İşlenmiş demir anlamına gelir.Deneyimli işçilerimiz demiri işleyerek darbelere karşı dayanıklı hale getirir.Ferforje yataklarımız paslanmazdır.Renk ve desenleriyle yatak odanızı şık gösterir.Detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
ferforje yatak-3  Ferforje yataklarımız deneyimli işçilerimiz tarafından tasarlanıp yapılmaktadır.Hertürlü ağırlığı kaldırabilecek şekilde tasarlanmıştır.Renk ve desenleriyle yatak odanıza hoş bir hava katar.Paslanmaz özelliğine sahiptir.Sipariş üzerine istediğiniz renk ve desende ferforje yatakları yapılır.Detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
ferforje yatak-4  Ferforje aslında fransız kökenli bir kelimedir.İşlenmiş demir anlamına gelmektedir.Deneyimli işçilerimiz tarafından üretilen ferforje yataklarımız renk ve desenleriyle yatak odanızı şık gösterir.Gören kişileri kıskandırır.Dayanıklı ve paslanmaz özelliklerine sahiptir.Fiyat açısından sizi zorlamayacak şekilde bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.Detaylı bilgi için bize ulaşınız.
ferforje yatak-5  Demir doğramalar, hem dekorasyonda görünüm olarak farklılık yaratan ürünlerdir hem de dayanıklı malzemeleriyle güvenlik amacıyla tercih edilirler. Bir çok uygulama alanında kullanılmaları da portatif ölçülendirme yapılabilmeleri ve ortamın hava koşullarına dayanabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Evlerde dekoratif ve korunma amaçlı oldukça sık kullanılan demir doğramalar, ev tasarımlarını daha çekici hala getirmekte.  Evlerin kapı, pencere, çatı, merdiven, yatak başlığı, ev dekorasyon ürünleri gibi bir çok bölümünde bu dayanıklı ferforje ürünleri görebilirsiniz. Sizin de yaşam alanınızda ferforje ürün ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.  
ferforje yatak-6  Demir doğrama aslında geçmişten günümüze uzanan bir sanattır. Demir doğrama işi Ferforje olarak da adlandırılır, el işçiliğiyle ya da makinelerde işlenmektedir. Standart modellerde ya da özel tasarımlarda üretilen oldukça dayanıklı ve sağlam yapılı dekoratif ürünlerdir. Dekoratif olarak kullanım alanı geniştir ve oldukça sık kullanılır, dayanıklı yapısıyla daha çok korkuluk olarak tercih edilir. Duvar korkulukları , ferforje kapı, pencere korkulukları, döner  merdiven,  ferforje  yatak başlığı , bank,  çit gibi bir çok uygulama alanı mevcuttur.  
ferforje yatak-7  Ferforjede Demir Doğrama hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır.  Bu nedenle ferforjelerin kalitesi ve kullanışlı olması gerekmektedir.  Ferforjelerin sağlamlığının üst seviyede olması için ferforje demir doğrama işçiliğininde iyi yapılması gerekir.  Ferforje doğramalarının sık kullanıldığı yerler balkon demir korkulukları, demir bahçe kapıları, merdiven korkulukları, pencere parmaklıkları, otopark kapıları gibi alanlardır. Bu yüzden demir doğrama ve ferforje işlerinde seçim yaparken hassasiyetle dikkat etmekte fayda vardır. Ferforje demir doğrama işlerinde yılların tecrübesine sahip firmamızı arayıp ürün detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.  
ferforje yatak-8  Yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve daha çok koruyan ferforjeler; dayanıklı, estetik, sanatsal yapılarıyla oldukça revaçta olan dekoratif ürünlerdir. Çeşitli klasik formlarda kullanılabildikleri gibi özel tasarımlar ile mekanlara zenginlik kazandırırlar. Ürünlerimiz ve tasarımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ev  ve bahçe gibi yaşam alanlarında sıkça kullanılan ferforje işçiliği bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır, kullanım alanları çok geniş olduğundan, ferforje piyasasında bu konuda yoğun bir talep olduğunu görebiliyoruz.   
ferforje yatak-9  Bahçelerde ve oyun parklarında koruma amaçlı olarak kullanılabilen ferforje işçiliği çok eski tarihlerden itibaren vardır. Eski modellere bakıldığında daha çok nostaljik tasarımlar görüyoruz. Bu tasarımlar şu anda çeşitlenerek daha modern tasarımlar haline de geldi.  Modern tasarımlar sayesinde evlerde de kullanılabilen eşyalar ortaya çıkarılabiliyor. Dekor amaçlı olarak birçok malzeme üretilebiliyor.   
Ferforje tek taraflı yatak modelleri  Ferforje tek taraflı yatak modelleri, ferforje en uygun yatak fiyatları, ferforje demir yatak çeşitleri
Ferforje demir geniş yatak  Ferforje demir geniş yatak, ferforje demir üretimleri, ferforje yatak fotoğrafları
Ferforje demir yatak fiyat aralığı  Ferforje demir yatak fiyat aralığı, ferforje yatak kullanımları, ferforje yatak resimleri
Ferforje cibinlik demirli yatak modelleri  Ferforje cibinlik demirli yatak modelleri, ferforje alçak yatak modelleri, ferforje karyola
Ferforje kanepe tipi yataklar  Ferforje kanepe tipi yataklar, ferforje yataklar, lüks demir yatak modelleri, ferforje şık tasarım yataklar
Ferforje yatak   Ferforje yatak
Ferforje Yatak Başlıkları  İstenilen renkte ölçüde yapılır ferforje yatak başlıkları.
Ferforje Yatak-10  Siyah renk iki başlıklı karyola  modeli
Genç Açılır Kapanır Yatak Model İmalati  Genç oturma kotuk ve yatak olarak kullanılmaktadır.Açılır vaziyette iki kişi çok rahat yatabilir.

Adres :Alemdağ Cad. İnkılap Mah. Site Yolu Aksanayi Sit. 2. Kısım A-Blok No: 63-34 Ümraniye - İST.

Tel :+90 (216) 634 41 05

Fax :+90 (216) 634 41 06

E-mail :info@emirdekoratif.com

Copyright Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Emir Dekoratif Demir Makina San.Tic. Ltd.Şti