İletişim
Ürünler
ferforje garaj kapıları-1  Ferforje garaj kapılarımız işlenmiş demirden yapılmaktadır.Darbelere karşı dayanıklı ve paslanmaz özelliklerine sahiptir.İsteline yükseklik ve genişlik ölçülerinde garaj kapıları yapılmaktadır.Fiyat açısından bütçeye uygun fiyatlar belirlenmiştir.Detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
ferforje garaj kapıları-2  Ferforje fransız bir kelime olan ferforge kelimesinde gelmektedir.İşlenmiş demir anlamına gelmektedir.İşlenmiş demirden yapılan garaj kapılarımız darbelere karşı dayanıklıdır.Hırsızlık gibi olayları engellemek için en iyi yöntemlerden biri ferforje garaj kapılarıdır.Deytaylı bilgi için bize ulaşınız.
ferforje garaj kapıları-3  Yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve daha çok koruyan ferforjeler; dayanıklı, estetik, sanatsal yapılarıyla oldukça revaçta olan dekoratif ürünlerdir.  Çeşitli klasik formlarda kullanılabildikleri gibi özel tasarımlar ile mekanlara zenginlik kazandırırlar. Ürünlerimiz ve tasarımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ev  ve bahçe gibi yaşam alanlarında sıkça kullanılan ferforje işçiliği bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır, kullanım alanları çok geniş olduğundan, ferforje piyasasında bu konuda yoğun bir talep olduğunu görebiliyoruz.   
ferforje garaj kapıları-4  Bahçe duvar üstü korkulukları, bina giriş kapıları, kapı süsleri gibi evlerin girişlerini daha şık, daha görkemli ve korunaklı hala getiren forferjeler, olumsuz hava şartlarına uyum sağlayarak etkilenmemeleri ile de bahçe sahiplerinin tercih ettiği dizayn uygulamalarındandır. Sadece evlerde değil otopark alanlarında da dayanıklı malzeme yapılarıyla kullanımda olan demir doğramalar;  oto dayanma üniteleri,  oto ayırma demirleri,  otopark güvenlik demirleri gibi bir çok bölümde kullanılmaktadır.  İş yeri sahipleri mali açıdan verim sağladıkları için de tercih etmektedirler.  
ferforje garaj kapıları-5  Demir doğrama  yani ferforje sıcak ateşte dövülerek şekillendirilen demir anlamına gelir ve günümüzde kullanım alanı oldukça geniştir.Bina girişleri, balkonlar, pencereler, bahçe duvarları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.Günümüzde insanların yaşam alanı olan her yerde güvenlik ve estetik açısından ferforje demire ihtiyaç duyulur,insanın yaşadığı her yer, her nokta aynı zamanda demirin kullanım alanları arasındadır. Şehirleşmenin olduğu her yer aynı zamanda ferforjenin kullanım gereksinimi olan yerlerdir.   
ferforje garaj kapıları-6  Ferforje yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli konu bulunmaktadır. Her şeyden önce  ferforjenin uygulanacağı alanın ve nasıl tasarımın o alana uygunluğu titizlikle belirlenmelidir. Bir uygulama alanında çok güzel duran bir ferforje uygulaması  başka yerde aynı şekilde durmayabilir. Bu nedenle ferforje yapımından önce, her proje sıfırdan düşünülmeli ve ona göre planlanmalıdır.   
ferforje garaj kapıları-7  Standart  tasarımlarde veya uygulanacağı alanın genişliğine ve kullanım amacına göre özel olarak tasarlanan ferforjeler uygulama  alanlarına güçlü bir yapısı olan, estetik özelliklere sahip bir stil kazandırırlar, geçmişten günümüze kadar gelen ve günümüzde kullanım alanları zenginleştikçe endüstrisi gelişen bu sanat uygulandığı alanlarda itibar izlenimi bırakmaktadır. Dayanıklı yapıları itibariyle korkuluk formu verilmiş olan ferforje; kapı, pencere, bahçe gibi bir çok alanda uygulanabilmektedir. Bulunduğu ortama göre hava koşullarına direnç gösterir.  
ferforje garaj kapıları-8  Demir doğrama geçmişten gelen motifler ya da günümüz tasarımlarına göre farklılaştırabilir. Bu yönüyle mekan tasarımlarına uyum sağlar hatta tasarımın tamamen kendisini oluşturabilirler. Belirli kalıplara sahip olan diğer ürünler ferforjenin sağladığı güvenliği, sağlamlığı karşılayabilse bile ısıtıldığı takdirde istenilen şeklin verilebildiği ferforjede yakalanan uyumu yakalamak oldukça zordur.  
ferforje garaj kapıları-9  Korkuluklarınızda kaliteli olanı uygun fiyata nasıl alırım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Her türlü ferforje korkuluk ve demir doğrama ürünlerinde kaliteyi uygun fiyata sunuyor ve ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz.  Ferforje sektörde lider konumunda , bizi tercih ederek bunu elde edebilirsiniz. Ferforje korkuluklar güvenliğinizi sağlarken şık tasarımıyla birleştiriyor.     
Ferforje garaj kapıları10  Ferforje garaj kapıları müşterilerimizin isteğine bağlı değişiklik gösterebilmektedir.
Ferforje garaj kapıları 11  Ferforje demir garaj kapıları , ferforje garaj kapı modelleri farklı tasarımlarıyla müşterilerimizin dikkatini çekmektedir
Ferforje garaj kapıları 12  Ferforje renk seçenekleri bulunan garaj kapı örneklerimiz
Ferforje garaj kapıları 13  Ferforje garaj kapıları  , Ferforje garaj kapıları  fiyatları , Ferforje garaj kapıları  listesi , Ferforje garaj kapıları  modelleri
Ferforje kanatlı garaj kapısı  Ferforje kanatlı garaj kapısı
Ferforje siyah garaj kapısı  Ferforje siyah garaj kapısı, Ferforje siyah garaj kapısı modeleri , Ferforje siyah garaj kapısı fiyatları   Ferforje siyah garaj kapısı ürünler
Ferforje kapı kulplu garaj kapıları  Ferforje kapı kulplu garaj kapıları  Ferforje kapı kulplu garaj kapıları fiyatları , Ferforje kapı kulplu garaj kapıları modelleri , Ferforje kapı kulplu garaj kapıları ürünleri
Ferforje özel tasarım garaj kapısı  Ferforje özel tasarım garaj kapısı, Ferforje özel tasarım garaj kapısı modelleri , Ferforje özel tasarım garaj kapısı çeşitleri , Ferforje özel tasarım garaj kapısı fiyatları 
Ferforje sürgülü garaj kapısı  Ferforje sürgülü garaj kapısı, Ferforje sürgülü garaj kapısı modelleri, Ferforje sürgülü garaj kapısı fiyatları , Ferforje sürgülü garaj kapısı tasarımları
Ferforje garaj kapısı çizimleri  Ferforje garaj kapısı çizimleri
Ferforje garaj kapısı çizimleri 2  Ferforje garaj kapısı çizimleri 2
Ferforje korkuluklu garaj kapıları  Ferforje korkuluklu garaj kapıları
Ferforje gösterişli garaj kapıları  Ferforje gösterişli garaj kapıları
Ferforje gold detaylı garaj kapısı  Ferforje gold detaylı garaj kapısı
Ferforje Farklı model garaj kapıları  Ferforje Farklı model garaj kapıları
Ferforje gösterişli garaj kapıları  Ferforje gösterişli garaj kapıları
Ferforje beyaz garaj kapıları  Ferforje beyaz garaj kapıları
Ferforje dayanıklı garaj kapıları  Ferforje dayanıklı garaj kapıları
Ferforje dekoratif garaj kapıları  Ferforje dekoratif garaj kapıları
Ferforje paslanmaz garaj kapıları  Ferforje paslanmaz garaj kapıları
Ferforje gri bina kapısı  Ferforje gri bina kapısı
Ferforje garaj kapıları14  Ferforje garaj kapıları14
Ferforje garaj kapıları15  Ferforje garaj kapıları15
Ferforje garaj kapıları17  Ferforje garaj kapıları17
Ferforje garaj kapıları18  Ferforje garaj kapıları18
Garaj kapıları-19  Garaj kapıları-19
Garaj kapıları-20  Garaj kapıları-20
Garaj kapıları-21  Garaj kapıları-21
Garaj kapıları-22  Garaj kapıları-22
Garaj kapıları-23  Garaj kapıları-23
Riva Garaj Kapi İmalati  Garaj kapıları ölçüye modele isteğe göre yapılabilmektedir.

Adres :Alemdağ Cad. İnkılap Mah. Site Yolu Aksanayi Sit. 2. Kısım A-Blok No: 63-34 Ümraniye - İST.

Tel :+90 (216) 634 41 05

Fax :+90 (216) 634 41 06

E-mail :info@emirdekoratif.com

Copyright Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Emir Dekoratif Demir Makina San.Tic. Ltd.Şti