İletişim
Ürünler
ferforje banklar-1  Ferforje Bankı ,Ferorje Banklar,Ferforje Bank ,Ferforje Bankları ,Ferorje Bank Çeşitleri ,Ferforje Bank Modelleri ,Ferforje Bank Renkleri ,Ferforje Bank Fiyatları ,Ferforje Bank Fiyatı ,Ferforje Bank Fiyat Listesi ,Ferforje Bank Fiyat Listesi ,Ferforje Bank Fiyat Aralığı ,Ferforje Bank Fiyat Aralıkları
ferforje banklar-2  Ferforje fransız kökenli ferforge kelimesinden gelmektedir.Anlamı işlenmiş demir anlamına gelmektedir.Demir maddesinden yapıldığından darbelere karşı dayanıklıdır,kırılmaz.Kar ve yağmur gibi olaylardan etkilenmez,paslanmaz,Ferforje banklarımız farklı renk ve desenleri mevcuttur.
Ferforje Banklar 3  Eğer sizde bahçenizde ve evinizin içinde her alanda ferforje kanepe kullanabilirsiniz. Dekorasyon konusunda sizi korkutmasın çünkü ferforje kısımları istediğiniz renklere kendiniz dahi boyayabilir ve istediğini bir kumaş ile minderler ve yastıklar yaparak kullanmak istediğiniz her alana uygun bir mobilya yapmış olursunuz. 
Ferforje Banklar 4  Eğer sizde bahçenizde ve evinizin içinde her alanda ferforje kanepe kullanabilirsiniz. Dekorasyon konusunda sizi korkutmasın çünkü ferforje kısımları istediğiniz renklere kendiniz dahi boyayabilir ve istediğini bir kumaş ile minderler ve yastıklar yaparak kullanmak istediğiniz her alana uygun bir mobilya yapmış olursunuz. 
ferforje banklar-5  Yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve daha çok koruyan ferforjeler; dayanıklı, estetik, sanatsal yapılarıyla oldukça revaçta olan dekoratif ürünlerdir.  Çeşitli klasik formlarda kullanılabildikleri gibi özel tasarımlar ile mekanlara zenginlik kazandırırlar.  Ürünlerimiz ve tasarımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev  ve bahçe gibi yaşam alanlarında sıkça kullanılan ferforje işçiliği bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır, kullanım alanları çok geniş olduğundan, ferforje piyasasında bu konuda yoğun bir talep olduğunu görebiliyoruz.   
ferforje banklar-6  Demir doğrama  yani ferforje sıcak ateşte dövülerek şekillendirilen demir anlamına gelir ve günümüzde kullanım alanı oldukça geniştir. Bina girişleri, balkonlar, pencereler, bahçe duvarları gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Günümüzde insanların yaşam alanı olan her yerde güvenlik ve estetik açısından ferforje demire ihtiyaç duyulur insanın yaşadığı her yer, her nokta aynı zamanda demirin kullanım alanları arasındadır.  Şehirleşmenin olduğu her yer aynı zamanda ferforjenin kullanım gereksinimi olan yerlerdir.   
ferforje banklar-7  Ferforje yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli konu bulunmaktadır.  Her şeyden önce  ferforjenin uygulanacağı alanın ve nasıl tasarımın o alana uygunluğu titizlikle belirlenmelidir.  Bir uygulama alanında çok güzel duran bir ferforje uygulaması  başka yerde aynı şekilde durmayabilir.  Bu nedenle ferforje yapımından önce, her proje sıfırdan düşünülmeli ve ona göre planlanmalıdır.  Yine ferforjenin tasarımına uygun malzeme seçilmelidir. İstediğiniz gibi bir ferforje tasarımı yaptırmanız için, ortaya içinize sinecek bir çalışma çıkması için kaliteli malzeme kullanmanız gerekmektedir.   
ferforje banklar-8 Şehirleşmenin olduğu her yer aynı zamanda ferforjenin kullanım gereksinimi olan yerlerdir.  Demir doğrama  yani ferforje sıcak ateşte dövülerek şekillendirilen demir anlamına gelir ve günümüzde kullanım alanı oldukça geniştir. Bina girişleri, balkonlar, pencereler, bahçe duvarları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.Günümüzde insanların yaşam alanı olan her yerde güvenlik ve estetik açısından ferforje demire ihtiyaç duyulur,insanın yaşadığı her yer, her nokta aynı zamanda demirin kullanım alanları arasındadır.     
ferforje banklar-9  Demir doğrama aslında geçmişten günümüze uzanan bir sanattır. Demir doğrama işi Ferforje olarak da adlandırılır, el işçiliğiyle ya da makinelerde işlenmektedir.Standart modellerde ya da özel tasarımlarda üretilen oldukça dayanıklı ve sağlam yapılı dekoratif ürünlerdir.Dekoratif olarak kullanım alanı geniştir ve oldukça sık kullanılır, dayanıklı yapısıyla daha çok korkuluk olarak tercih edilir.  

Adres :Alemdağ Cad. İnkılap Mah. Site Yolu Aksanayi Sit. 2. Kısım A-Blok No: 63-34 Ümraniye - İST.

Tel :+90 (216) 634 41 05

Fax :+90 (216) 634 41 06

E-mail :info@emirdekoratif.com

Copyright Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Emir Dekoratif Demir Makina San.Tic. Ltd.Şti