İletişim
Hizmetler
ferforje-fiyatları hakkında   ferforje,ferforje fiyatları,ferforje modelleri,ferforje ürünleri,ferforjenin kullanım alanları,ferforje nedir ,ferforje üretimi,hakkında tüm isteklerinizi karşılayabiliriz.       Emir Dekoratif Demir Makine Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Ferforje Üretimi yenilenen web sitesi ile sizlere hizmet etmektedir. Firmamız tamamı kendi tasarımları olan yeni jenerasyon tüm ürünlerini web sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz online olarak sipariş verebilirsiniz.        Firmamız özellikle ferforje,ferforje üretimi,ferforje imalatı,ferforje çeşitleri,ferforje modelleri,ferforje fiyatları,sektöründe üretim yapan dekorasyon işletmelerine yönelik ferforje grubu ürünler üretmektedir. Sıcak demircilik diye tabir edilen demir şekillendirme yöntemlerinin yoğunlukta kullanıldığı, soğuk şekillendirme ile de zenginleştirilen bol çeşitlerimizi ürünlerimiz menüsü altında inceleyebilirsiniz.        Özellikle demir doğrama ustalarının işlediği motifler ile kapı, pencere, merdiven korkulukları motifleri, dekorasyon paneller, baba demirler, mızrak uçları, rozet yapraklar, kapı göbek, ayna ve kolları, profil lamalar bina giriş kapıları,bahçe kapıları,duvar korkulukları,balkon korkulukları, cam korkulukları ,dekoratif parçalar ,merdiven korkulukları,ayna,ferforje masa,ve lama demirler,ferforje,ferforje modelleri,üzerine seri üretim yapmaktayız.   Kısacası " Biz Demire Hayat Katıyoruz..

 

 
 ferforje,ferforje fiyatları,ferforje modelleri,ferforje ürünleri,ferforjenin kullanım alanları,ferforje nedir ,ferforje üretimi, hakkında tüm isteklerinizi karşılayabiliriz.
 
    Emir Dekoratif Demir Makine Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Ferforje Üretimi yenilenen web sitesi ile sizlere hizmet etmektedir. Firmamız tamamı kendi tasarımları olan yeni jenerasyon tüm ürünlerini web sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz online olarak sipariş verebilirsiniz. 
 
    Firmamız özellikle ferforje,ferforje üretimi,ferforje imalatı,ferforje çeşitleri,ferforje modelleri,ferforje fiyatları,sektöründe üretim yapan dekorasyon işletmelerine yönelik ferforje grubu ürünler üretmektedir. Sıcak demircilik diye tabir edilen demir şekillendirme yöntemlerinin yoğunlukta kullanıldığı, soğuk şekillendirme ile de zenginleştirilen bol çeşitlerimizi ürünlerimiz menüsü altında inceleyebilirsiniz. 
 
    Özellikle demir doğrama ustalarının işlediği motifler ile kapı, pencere, merdiven korkulukları motifleri, dekorasyon paneller, baba demirler, mızrak uçları, rozet yapraklar, kapı göbek, ayna ve kolları, profil lamalar bina giriş kapıları,bahçe kapıları,duvar korkulukları,balkon korkulukları, cam korkulukları ,dekoratif parçalar ,merdiven korkulukları,ayna,ferforje masa,ve lama demirler,ferforje,ferforje modelleri,üzerine seri üretim yapmaktayız.
 
Kısacası " Biz Demire Hayat Katıyoruz,
 
 
FERFORJE NEDİR?
ferforje bir sanat olarak tanımlanmaktadır.Ferforje, Fransızca FERforge kelimesinden gelmektedir,Ve fFransızcada dövme demir anlamına gelmektedir,günümüzde artık demiri modern makinalarda imal etmekteyiz,ferforje demirin dövülerek şekil modeller çıkarma işlemedir.
 
 
 

Adres :Alemdağ Cad. İnkılap Mah. Site Yolu Aksanayi Sit. 2. Kısım A-Blok No: 63-34 Ümraniye - İST.

Tel :+90 (216) 634 41 05

Fax :+90 (216) 634 41 06

E-mail :info@emirdekoratif.com

Copyright Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Emir Dekoratif Demir Makina San.Tic. Ltd.Şti