HAKKIMIZDA

Şirketimiz;

1995 yılında ferforje ile tanışan kurucularımız 11 yıllık deneyimin  ardından 2005 yılında   EMİR DEKORATİF işletmesini kurmuşlardır.Emir dekoratif sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta ferforje sektöründe olmak üzere bahçe kapıları,bina giriş kapıları,balkon korkulukları,cam korkulukları,dekoratif parçalar,duvar korkulukları,merdiven korkulukları imalatında deneyimli başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 

EMİR DEKORATİF sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta ferforje  sektöründe deneyimli başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Siz hayal edin biz üretelim !

 

ferforje  alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Bu gün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız.
Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, Satış sonrasında da teknik destek olarak devam etmektedir.

 

 

  Misyonumuz;
   EMİR DEKORATİF  Türkiye’nin bir parçası olma bilincinde, sürekli üretmenin peşinde koşan, sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden, sektörünün önde gelen ve saygın kurumlarından biridir.

    Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan emir dekoratif , odaklandığı her iş ve projeyi başarıyla ve zamanında tamamlayan, oluşturduğu iş gelenekleri, sağlam teknolojik ve insan kaynağı yapısı, rekabet gücü ve herkesçe kabul görmüş kurumsal değerleri ile dün olduğu gibi, bugün de adından sıkça söz ettirecek ve başta özdeş olduğu Türkiye ve tüm yaşam alanlarına katma değer sağlamaya devam edecektir.

 

Türkiye’de lider uluslar arası uzman ve müşterinin ilk aklına gelen şirket olmaktır. Ferforje üreticileri ile rekabet ortamında memnun müşteri  portföyümüzü arttırmak, sıcak ve soğuk demir işleyerek ferforje  ustalarına zengin ürün yelpazesi sunmaktır.

 

Vizyonumuz;
   EMİR DEKORATİF Türkiye çapında ölçekli firma yapan en önemli özelliği, çevre bilincinin yüksek ve toplumsal değerlere saygılı olması ve bu vizyonunu evrensel ilkelerle besleyebilmesidir.

Farklılıklar üreterek kalıcı üstünlükler sağlamak, daimi amacımız olacaktır.

 

Kalite Politikamız;

Emir Dekoratif tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. " Biz Demire Hayat Katıyoruz..." sloganı ile başladığımız bu zorlu  maratonda her bir ürünü  seri üretimden gibi değil,  ayrı bir sipariş  olarak gördük ve her biri kaliteli ürünler ile müşterilerimizin beğenisini  kısa sürede topladık.


    EMİR DEKORATİF tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder.

    Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

 

Değerlerimiz;
   *Çalışanlar insiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.
   *Şirketimizin uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
   *Yapılan işler kaliteli ve sistemli şekillerde gerçekleştirilir.

ADALET:iş ve ilşkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

AHLAK;Yüksek ahlaki standartlara sahibiz.Faliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulama müsamaha göstermeyiz.

İTİBAR;İtibarmızı herşeyin önünde tutar,hiçbir maddi menfate feda etmeyiz.

SAYGI:Farklılıkları zenginlik olarak görülür ve hertürlü ayrımcılığı redderiz.

DAYANIŞMA:İyi ve kötü günde birbirimize destek olur,omuz omuza çalışırız.

İNSAN ODAKLILIK:Başarını insanla birlikteamümkün ve odaklı olduğuna inanırız.Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.